Nasz innowacyjny kontener modułowy

Nasze wcześniejsze, wieloletnie doświadczenie w produkcji kontenerów zaowocowało pomysłem na ulepszenie oferowanego produktu tak aby mógł być on lepiej wykorzystywany i mógł znaleźć więcej zastosowań po przeprowadzeniu modyfikacji konstrukcyjnych. Nowy rodzaj kontenera charakteryzują:

Modułowość – kontener składa się z dwóch modułów i w zależności od konfiguracji może mieć formę otwartą (podstawowy dolny moduł) lub zamkniętą ( podstawowy dolny moduł + górny moduł). Klient nie musi jednocześnie kupować obu modułów, a w razie potrzeby zwiększenia pojemności kontenera zaopatrzyć się dodatkowy – górny moduł.
Większa trwałość – konieczność wymiany zużytego modułu nie wiąże się z koniecznością wymiany kontenera w całości, a jedynie modułu.
Ograniczenie kosztów transportu i użytkowania – modułowa konstrukcja pozwala na dowolną manipulację i ustawienie modułów co usprawnia transport oraz stabilność konstrukcji. Rozłożenie kontenera na dwa moduły i nasadzanie kolejnych takich samych modułów na siebie pozwala na jednorazowe przewiezienie dużo większej ilości sztuk towaru. Dodatkowy atut to także obniżenie powierzchni magazynowej do przechowywania kontenerów, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów magazynowania.

Kolejowa 14, 76-020 Bobolice

Dane kontaktowe

+ 48 537 508 666 (7:00 - 15:00) +48 537 542 668 (7:00 - 15:00)

biuro@misteel.pl

Copyright All Rights Reserved M.I.STEEL Paweł Misztal © 2023